اقداماتی که باید برای حمایت از فرزند خود انجام دهید

A

اقداماتی که باید برای حمایت از فرزند خود انجام دهید

اکثر افراد کم سن و سال، سکستینگ را به عنوان یک مشکل به حساب نمی‌آورند و در این زمینه، تمایلی به صحبت با بزرگسالان ندارند، زیرا می‌ترسند مورد قضاوت قرار بگیرند یا تلفن‌هایشان گرفته شود. اگر فرزند شما یک عکس یا ویدیوی برهنه یا غیر اخلاقی از خود به اشتراک گذاشته باشد، ممکن است عمیقا ناراحت شود، به خصوص اگر به طور گسترده منتشر شده باشد.

گام چهارم

نام کامل فرزندتان را به فارسی و انگلیسی با ترکیب های مختلف در چندین موتور جستجو و شبکه‌های اجتماعی مختلف سرچ کنید و ببینید آیا اطلاعات و تصاویر عمومی از آن‌ها وجود دارد؟

گام سوم

در گام سوم مدرسه فرزند شما، می تواند به شما کمک کند تا با عواقب آن مقابله کنید و از فرزندتان در مدرسه حمایت کنید.

گام دوم

اگر مشکوک هستید که تصویر با یک بزرگسال به اشتراک گذاشته شده است، با پلیس اینترنت که در کشورهای مختلف با اسامی مختلفی نامیده می‌شود، تماس بگیرید.

گام اول

اولین پیش نیاز برای کمک به آن‌ها در چنین شرایط حساسی، حفظ آرامش است. بنابراین برای کمک به آن‌ها، آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید حمایت خود را به صورت صحیح و موثر به آن‌ها ارائه کنید.

گام هشتم

اگر فرزند شما با وب‌سایت ChildLine تماس بگیرد و تصویر را گزارش کند، Childline با بنیاد Internet Watch همکاری می کند تا تمام نسخه های شناخته شده تصویر را از اینترنت حذف کند.

گام هفتم

در صورت درخواست شما، شبکه‌های اجتماعی باید تصویر فرزندتان را حذف کنند. به ایمیل‌های پشتیبانی آن‌ها نامه بزنید و موضوع را درخواست کنید.

گام ​ششم

برای مدیریت انتظارات در مورد نحوه استفاده از زمان صفحه نمایش ها و پلت فرم های آنلاین و چرایی پایبندی به آن، یک توافق خانوادگی ایجاد کنید و همگی به آن پایبند باشید. مثلا وقت غذا خوردن موبایل ممنوع است.

گام پنجم

هر از چند گاهی جست‌وجو را هم در قسمت جست‌وجوی متن و هم در قسمت جست‌وجوی تصویر و ویدیو انجام دهید. مهم‌ترین موتورهای جست‌وجو عبارتند از:
Google, DuckDuckGo, Bing

Childnet توافق نامه خانوادگی

یک راه ﻋﺎﻟﯽ ﺑﺮای ﺷﺮوع ﮔﻔﺖ‌وﮔﻮﻫﺎی ﻣﺜﺒﺖ ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ در ﻣﻮرد اﻣﻨﯿﺖ دیجیتال و آنلاین و ﺗﻮاﻓﻖ ﺑﺮ ﺳﺮ اﻧﺘﻈﺎرات واﻟﺪین و ﻓﺮزﻧﺪان و تعیین ﻣﺮزﻫﺎی ﺷﻔﺎف

فانوس این مستند را برای شما به فارسی ترجمه کرده است