A

چه چیزهایی را باید در مورد سکستینگ بدانیم؟


دلایل زیادی وجود دارد که یک جوان دکمه را تپ کند، تصویر برهنه را ارسال کند و عملا درگیر سکستینگ شود. 
کشف رابطه جنسی و روابط با جنس مخالف، معمولا در دوره نوجوانی اتفاق می‌افتد. افراد جوان‌تر اغلب احساس می کنند کسانی که با آن‌ها در رابطه هستند را دوست دارند و به آنها اعتماد دارند، بنابراین می‌خواهند احساسات جنسی خود را ابراز کنند.
گاهی اوقات ممکن است افراد کم سن و سال تحت فشار قرار بگیرند تا از خود عکس بگیرند یا عکس‌های دوستان و آشنایان را با افراد دیگری به اشتراک بگذارند. آن‌ها ممکن است بخواهند دوست پسر یا دوست دختری را راضی کنند یا کاری را انجام دهند که فکر می‌کنند یک هنجار عمومی است که توسط دیگران نیز انجام می‌شود. حتی ممکن است توسط یک بزرگسال یا شخصی که به صورت آنلاین با وی آشنا شده‌اند در مورد آن صحبت کرده باشند.
از آن‌جایی که پس از سکستینگ، کودکان دیگر نمی‌توانند کنترل کنند که تصاویر و پیام‌هایشان چه سرنوشتی پیدا می کنند (مثلا در اختیار چه کسانی قرار می‌گیرد و یا به چه کسانی باز نشر (forward) می‌شود) ارسال چنین پیام‌هایی می‌تواند آن‌ها را در معرض تحقیر، شرمساری، قلدری مجازی و حتی باج‌گیری قرار دهد.

Sexoration نوعی باج گیری است که در آن شخصی مجبور به انجام اعمال جنسی آنلاین (معمولاً در مقابل وب کم یا دوربین سلفی گوشی)، ارسال تصاویر جنسی از خود، ارائه پول یا خدمات دیگر به منظور جلوگیری از به اشتراک گذاشتن تصاویر یا ویدیوهای آن‌ها با دوستان یا خانواده می‌شود. . دلایلی که مردم این کار را انجام می دهند متفاوت است. این می تواند برای گرفتن پول از قربانی یا برای لذت جنسی باشد.